daphne lazer epilasyon  
Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon Lazer Epilasyon Daphne Hakkında Lazer Epilasyon Lazer Uygulamaları Lazer Epilasyon Kozmetik Dermatoloji Lazer Epilasyon Fiyatlarımız Lazer Epilasyon İletişim Lazer Epilasyon Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon
Yara İzi Tedavisi


Vücudumuzda birçok nedene bağlı yara oluşabilir. Genellikle en büyük neden küçük ya da büyük kazalardır. Hasarlı alana bazen dikiş konulması gerekebilir. Hasarlı alan iyileşirken çeşitli sebeplerle iz kalabilir.
Yara izlerinin eski ya da yeni olmasına bakılmaksızın fraksiyonel lazer tedavileri uygulanabilmektedir. Fraksiyonel lazerler uygulama sırasında hasarlı cilt alanında milimetrik delikler açar. Bu gözle görünmeyen delikleri cildimiz onarır. Onarım sonrası daha düzgün bir cilt oluşur.
Yara izi tedavisinde 6 seansta başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

 

Yukarıdaki makalenin bilimsel kaynakçası için kaynakça sayfasını ziyaret ediniz.

UYARI
Birçok internet sitesinde lazer epilasyon konulu makalelere rastlanmaktadır. Bu makalelerin bazıları yanlış bilgiler ya da subjektif değerlendirmeler içermektedir. Bir makale bilimsel yayınlarla desteklenmiyorsa bu makaleye güvenilemez. Bilimsel dayanaktan yoksun bir internet sitesi referans olarak gösterilemez. İnternette bilgi kirliliği yaratan bu tip sitelere ve makalelere güvenmeyiniz. Unutmayınız bilimsel bir yazı uzun emek ve çalışma sonrası ortaya çıkabilmektedir.

 
Lazer Epilasyon Hakkımızda Lazer Epilasyon Lazer Uygulamaları Lazer Epilasyon Kozmetik Dermatoloji Lazer Epilasyon Fiyatlarımız Lazer Epilasyon İletişim Lazer Epilasyon
 

xhtml | css